Apģērbu izstrādājumu dizains

Izglītības programmas vadītājs Normunds Vamzis:

Apgūstot apģērbu dizaina programmu, Tev ir iespēja kļūt par radošu apģērbu dizaina speciālistu, kurš izprot priekšmetiskās vides projektēšanas pamatprincipus, orientējas modes tendencēs un apģērbu dizainā izmantojamos materiālos un to apstrādes tehnoloģijās.

Mēs iemācām izstrādāt skices mūsdienīgām, aktuālām tērpu kolekcijām, projektēt, modelēt, maketēt, risināt tērpu un aksesuāru konstrukcijas, apgūt prasmi argumentēt un prezentēt savas idejas. Mācību procesa gaitā apgūsi teorētiskās un profesionāli praktiskās zināšanas apģērbu dizaina projektēšanas un realizēšanas jomā.


Apģērbu dizains

Izglītības programmas ietvaros sagatavo radošus apģērba dizaina speciālistus, kuri izprot priekšmetiskās vides projektēšanas pamatprincipus, orientējās apģērba dizainā izmantojamos materiālos un to apstrādes tehnoloģijās.

Izstrādā skices mūsdienīgām, aktuālām tērpu kolekcijām, projektē, modelē, maketē, risina tērpu, aksesuāru konstrukcijās, apgūst prasmi argumentēt un prezentēt savas idejas.

Patstāvīgi spēj īstenot ieceres, izgatavot tehnoloģiskām, mākslinieciskām un mērķa auditorijas prasībām atbilstošus apģērba dizaina izstrādājumus.

Apģērba dizaina speciālists spēj veikt individuālo uzņēmējdarbību, spēj strādāt speciālistu vadībā, darbu grupās uzņēmumos, darbnīcās, ražotnēs, spēj sadarboties ar citām nozarēm, veicot profesionālas konsultācijas radošiem projektiem.

Mācību procesā gaitā apgūst teorētiskās un profesionāli praktiskās zināšanas apģērbu dizaina projektēšanas un realizēšanas jomā.

Seko mums:
Facebook
Instagram

 

Sadarbības partneri
Euroskor logo