Dienesta viesnīca

LMMDV ir sava dienesta viesnīca, kas atrodas Liepājas centrā, Ausekļa ielā 11/15 (Mūzikas vidusskolas ēkā). Dienesta viesnīca izveidota 2021. gadā, un tai ir mūsdienīga, audzēkņu ikdienai pielāgota, vide un moderns interjers.

Audzēkņiem tiek piedāvātas 17 dzīvojamās telpas – 14 vienvietīgas un 3 divvietīgas istabas, individuālas un koplietošanas dušas un tualetes, plaša koplietošanas virtuve aprīkota ar nepieciešamo sadzīves tehniku un veļas telpa, kurā iespējams izmazgāt un izžāvēt apģērbu. Atsevišķa istabiņa (apvienota ar īpaši izveidotu/aprīkotu virtuvi) piemērota cilvēkiem ar kustību traucējumiem.  Dienesta viesnīcā ir pieejams internets.

Izglītojamo uzņemšanas process dienesta viesnīcā notiek konkursa kārtībā, pamatojoties uz iegūto kopējo vidējo augstāko vērtējumu rezultātiem, uzņemti tiek tie audzēkņi, kuriem deklarētā un pastāvīgā dzīvesvieta nav Liepājā. Par viesnīcas nepieciešamību audzēkņi lūgti informēt, iesniedzot dokumentus skolā, kā arī atkārtoti katra mācību gada beigās tiks izsludināta pieteikšanās. Dienesta viesnīcas telpu īres līgums tiek slēgts uz vienu mācību gadu.

Kontaktinformācija:
Adrese: Ausekļa iela 11/15, Liepāja
E-pasts: dienestaviesnica@lmmdv.edu.lv
Tālrunis: 26665186