LMMDV viesošanās Ventspilī

Pirmdien, 2. decembrī, LMMDV pārstāvji viesojās Ventspilī ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar izglītības iespējām multimediju jomā un rīkoja praktiskas darbnīcas Ventspils Mākslas skolā. Ventspils 2. vidusskolā jau trešo gadu pēc kārtas tika rīkots sadarbības pasākums Ventspils skolēniem, kurā bija iespēja uzzināt par karjeras iespējām radošo jomu profesijās – šogad uzmanības centrā multimediju profesijas.

LMMDV pārstāvēja Karjeras konsultants Nils Kuncītis, Multimediju izglītības programmas vadītājs Jānis Jankevics un 4. kursa audzēknis Dāvis Kristaps Aigars. Pasākumā tika demonstrētas LMMDV audzēkņu veidotas īsfilmas un animācijas, kā arī uz vietas izveidota projekciju kartēšanas (projection mapping) instalācija, demonstrējot mācību laikā iegūtās prasmes.

Ventspils skolēniem bija iespēja arī iegūt informāciju par mācībām LMMDV un atbildes par sev interesējušiem jautājumiem. Savukārt vakarpusē LMMDV pārstāvji devās uz Ventspils Mākslas skolu, kurā tika organizētas radošas darbnīcas. Tekstilizstrādājumu dizaina nodaļas vadītāja Sandra Zāle-Zālīte demonstrēja termodrukas iekārtas iespējas, savukārt, Foto dizaina izglītības programmas vadītājs Ēvalds Vanags iepazīstināja ar fotogrāfijas attīstību mūsdienās un deva iespēja jauniešiem pašiem izveidot fotogrammas, kā demonstrēja Pinhole fotografēšanas tehnoloģiju – jeb fotografēšanu bez objektīva, izmantojot slēgtu kasti ar mazu atvērumu gaismai.