Noslēdzies projekts "Denisa Paškeviča instrumentālais jaundarbu variāciju cikls Liepājas bigbendam"

Biedrība "Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs" sadarbībā ar PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pedagogu un Liepājas bigbenda vadītāju Denisu Paškeviču īstenoja projektu "Denisa Paškeviča instrumentālais jaundarbu variāciju cikls Liepājas bigbendam".

Projekta ietvarā Deniss Paškevičs radīja instrumentālu jaundarbu variāciju ciklu bigbenda sastāvam. Jaundarbi Yellow Bird Named Boo, Conversations With Master un Grace Of Gerry Bergonzi ir rakstīti starpžanru mūzikā, kas arīdzan ir veidoti kā eksperimentāla virziena darbi, kuros iekļautas džeza mūzikas izpildījuma tehnikas, kas sasvstarpēji apvienotas un kombinētas elektroniskās mūzikas un brīvās kolektīvās improvizācijas izpildījuma tehnikā.

Šāda veida darbi tapa vadoties pēc bigbenda dalībnieku radošajām spējām un māksliniecisko izaugsmi. Projekta īstenošana jeb instrumentālā variāciju cikla radīšana klasiskajam bigbenda sastāvam ar solistiem ir ieguldījums Latvijas džeza mūzikas attīstībā un tradīciju stiprināšanā, savukārt Liepājas bigbendam tas ir īpašs notikums, kad tā mākslinieciskais vadītājs radījis jaundarbus unikālam bigbenda sastāvam.

Projekts "Denisa Paškeviča instrumentālais jaundarbu variāciju cikls Liepājas bigbendam" tika īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu, projekta līguma Nr. 2021-1-MDM-M01020.


Projekta vadītāja
Anete Verbicka
E-pasts:  anete.verbicka@lmmdv.edu.lv
mob. +371 22150926


VKKF-logo