Jaunie mākslinieki aicināti pieteikties dalībai projektā "Jobs for Young Artists"

"Jobs for Young Artists" ir Eiropas Savienības programmas Erasmus+ atbalstīts projekts, ko koordinē Kopenhāgenā (Dānijā) dibināta asociācija "Arttrain", kas īsteno dažādus projektus jauniem cilvēkiem, izmantojot mākslu kā motivācijas instrumentu.

Projekta mērķis ir radīt labākus apstākļus un darba iespējas jaunajiem māksliniekiem.

Sadarbībā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu asociācija “Arttrain” dalībai projektā aicināti pieteikties dažādu jomu jaunos māksliniekus (mūzika, dizains, vizuālā māksla, teātris, deja, cirks u.tml.) vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Jaunie mākslinieki varēs iesaistīties ilgtermiņa projektā kopā ar citām 20 radošām personībām no 10 dažādām valstīm, lai izveidotu kopīgu priekšnesumu, ko prezentēt tūrē Baltijas jūras reģiona valstīs.

Projekta ietvaros notiks:
• sagatavošanās un apmācību nedēļa Somijā no 2021. gada 23. janvāra līdz 30. janvārim;
• priekšnesuma sagatavošana un mēģinājumi Dānijā no 2021. gada 15. aprīļa līdz 3. maijam;
• pēc priekšnesuma sagatavošanas un mēģinājumiem sekos divu nedēļu tūre ar 10 līdz 12 uzstāšanās reizēm Baltijas jūras reģiona valstīs laika posmā no 2021. gada 4. maija līdz 18. maijam.

Lūgums pievērst uzmanību plānotajām aktivitātēm, jo potenciālajiem dalībniekiem ir jābūt pieejamiem dalībai projektā visos minētajos laika posmos. Ēdināšana, naktsmītnes, apdrošināšana, ceļa izmaksas tiks segtas no projekta līdzekļiem.

Dalībai projektā tiek meklēti prasmīgi jaunie mākslinieki, kuri pārstāv visas mākslas formas un kuriem ir interese radīt kopīgu priekšnesumu kopā ar citiem jauniešiem no vairākām Eiropas valstīm. Darba valoda angļu.

Lai pieteiktos dalībai projektā vēlākais līdz 2020. gada 1. oktobrim jāsūta uz e-pastu post@arttrain.dk motivācijas vēstule un CV angļu valodā, interneta vietnes saite ar vienu vai vairākiem video, kuros dalībnieks atspoguļo savas mākslinieciskās prasmes. Rezultāti tiks paziņoti līdz 2020. gada 1. novembrim.

Vairāk informācijas post@arttrain.dk