LMMDV audzēknis Toms Samsons konkursā "Zelts balss 2020" izcīna 1. vietu

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēknis Toms Samsons populārās mūzikas jauno vokālistu konkursā "Zelta balss 2020" izcīnīja 1. vietu. Kopumā šajā vecuma kategorijā (no 16 līdz 18 gadiem) piedalījās 13 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām.

"Šāda veida konkursi dod iespēju sevi parādīt kā jaunu populārās mūzikas dziedātāju, skatuves pieredzi un, protams, jaunus kontaktus industrijā. Vēlos pateikt paldies par profesionālu palīdzību vokālajai pedagoģei Agnesei Čīčei, kura deva vērtīgus padomus," uzsver T.Samsons.

Konkurss februāra sākumā notika Vidzemes koncertzālē "Cēsis". Konkursa laikā katram izpildītājam bija jāizpilda viena dziesma (pop, rock, r&b vai jazz stilā) pēc brīvas izvēles. T. Samsons izpildīja savu kompozīciju "Tālumā" (mūzikas stils - pop).

Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu vokālo izaugsmi un radošumu, popularizēt bērnu un jauniešu vokālo grupu izaugsmi, kā arī veicināt Latvijā dzīvojošo cittautiešu integrāciju sabiedrībā un popularizēt latviešu un ārzemju komponistu skaņdarbus. Konkursa žūrijā darbojās dziedātāja Aija Andrejeva, Dj Rudd, Guntars Račs, kā arī Zane Gargažina. Apmēram 11 stundu laikā žūrijas locekļi noklausījās aptuveni 140 dažāda vecuma solistu un ansambļu sniegumu.