Jam Session KOPĀ AR TEUNU KRĪMERU

Otrdien, 10. janvārī, koncertzāles "Lielais dzintars" 2. stāva galerijā no pulksten 19.30 norisināsies mūzikas pasākums Jam Session. Šoreiz pasākuma īpašais viesis būs basģitārists, komponists no Nīderlandes Teuns Krīmers (Teun Creemers).

Kā basģitāristam, komponistam un iniciatoram Teunam vienmēr ir bijusi plaša interese par dažādiem mūzikas žanriem, kas viņu nekad nav ierobežojis tikai viena žanra spēlēšanā.

Teuns ir uzstājies nacionālā un starptautiskā mērogā ar visdažādākajām grupām tādos žanros kā blūzs, džezs, funk, roks, panks, impro, latīņu un dažāda veida Āfrikas mūzika. Viena no viņa pazīstamākajām grupām ir "De Raad van Toezicht", ar kuru viņš spēlēja uz lielākajām nacionālajām skatuvēm, izdeva divus albumus, saņēma nomināciju "Zilveren Notenkraker" un bija regulārs viesis dažādās radio un televīzijas programmās.

Teuns vienmēr cenšas maksimāli izmantot basģitāras elastību. To darot, viņš meklē perfektu līdzsvaru starp dažādām lomām, kuras mūziķis var uzņemties kā basģitārists. Viņa Rietumāfrikas stilu un pazīstamāko stilu, piemēram, pop un džeza, kombinācija ir izrādījusies lielisks spēles laukums, lai izpētītu šīs iespējas uz basģitāras; raksturīgs virziens viņa mūzikai ir viņa jaunais albums/grupa ar nosaukumu "Naamu".

Jam Session mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Pirmajā daļā uzstāsies uzaicinātais viesmākslinieks kopā MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pedagogiem Rustamu Bagirovu (akordeons), Andri Buiķi (bungas) un Denisu Paškeviču (saksofons), izpildot oriģinālkompozīcijas vai populāro džeza mūziku oriģinālā aranžējumā.

Otrajā daļā pievienosies LMMDV Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi, izpildot brīvās improvizācijas. Muzikālo vakaru apmeklētājiem Jam Session laikā ir iespēja labāk iepazīt džeza mūziku, izglītoties šajā jomā un iepazīt Latvijā un Eiropā pazīstamus māksliniekus.

Pasākuma norises vieta: Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars", 2. stāva galerija.
Pasākuma ilgums: 19.30-21.30 / ~ 2 h
Organizē: MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Atbalsta: SIA "Lielais dzintars", Erasmus+
Ieeja: Bez maksas

Papildus informācija: https://www.facebook.com/jamsessionliepaja

Lielais dzintars lidzfinanse-ES-Erasmus