TOMA OSTROVSKA MEISTARKLASES KLAVIERSPĒLĒ

2022. gada 4. novembrī no pulksten 11.00 līdz 15.00 LMMDV telpās Ausekļa ielā 11/15 notiks Toma Ostrovska meistarklases klavierspēlē. Meistarklasēs pianists strādās ar LMMDV audzēkņiem.
Meistarklases notiks klātienē un pedagogi saņems profesionālās pilnveides apliecības.

Skatuves mākslas katedras vadītājs, klavierspēles katedras asociētais profesors.

Toms Ostrovskis klavierspēli apguvis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, pilnu stipendiātu turpinot Gildholas Mūzikas un drāmas augstskolā (GSMD) Ronana O'Horas vadībā, kur ieguva Veiktspējas mūzikas maģistra grādu un padziļināto instrumentālo studiju diplomu. No 2005. līdz 2007. gadam viņš bija GSMD stipendiāts, pētot klavierspēles mācību metodiku kopējā City University-GSMD programmā.

Studiju laikā Toms Ostrovskis piedalījies daudzos starptautiskos konkursos un meistarklasēs Lielbritānijā, Holandē, Portugālē un Francijā, mācoties pie vairākiem atzītiem māksliniekiem, piemēram, Deivida Dubala, Džozefa Banoveca, Kristofera Eltona, Džoana Havila, Sergeja Babajana, Kārļa Kemmerlinga, Džona O'Konora un citiem.

Piedalījies Liepājas Pianisma zvaigžņu festivālos un uzstājies ar tādiem kolektīviem kā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Liepājas Simfoniskais orķestris, Bukarestes Radio orķestris, Gildholas simfoniskais orķestris, Londonas pilsētas Universitātes simfoniskais orķestris un citiem kolektīviem. Bijis Eiropas Raidorganizāciju savienības radio konkursa "Jaunais talants" (Bukareste) un Gildholas zelta medaļas konkursa (Londona) finālists, 3. vietas ieguvējs Starptautiskajā Jāzepa Vītola pianistu konkursā (Latvija), Myra Hess Education Awards un Yamaha ieguvējs. - Kemble AK stipendijas balva.

Pieteikuma anketa: Google veidlapa
Pieteikšanās meistarklasēm līdz 3. novembrim plkst. 14.00