Jam Session kopā ar Madaru Kalniņu

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) otrdien, 15. septembrī, koncertzāles "Lielais dzintars" 2. stāva vestibilā no pulksten 19.30 organizēs iecienīto mūzikas pasākumu "Jam Session". Šoreiz pasākuma īpašais viesis būs džeza pianists Madars Kalniņš.

"Jam Session" mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Mūzikas vakara viesmākslinieks Madars Kalniņš ir viens no labākajiem latviešu džeza pianistiem, aranžētājiem un komponistiem.

Profesionālo maģistra grādu ieguvis Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā. Piedalījies mūzikas albuma "Mazās muzikālās pasakas" tapšanā, kas saņēma Zelta Mikrofona balvu kā labākais bērnu albums.

Mūziķis saņēmis apbalvojumu no Latvijas Nacionālā kultūras centra "Pateicība par nozīmīgu ieguldījumu jaunās džeza mūziķu paaudzes izglītošanā Latvijā". Sadarbojies ar daudziem Latvijas džeza mūzikas pārstāvjiem kā, piemēram, Denisu Paškeviču, Ingu Bērziņu, Ievu Kerēvicu, Gintu Pabērzu un citiem.

Madars Kalniņš ir arī docents Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā Džeza mūzikas katedrā un džeza klavieru pasniedzējs Rīgas Doma kora skolas izglītības programmā Mūsdienu un džeza mūzika.

Ievērojot visus drošības pasākumus vīrusa COVID 19 izplatības laikā, koncertu klātienē varēs klausīties 70 viesi. Ieeja pasākumā būs ar bezmaksas ielūgumiem, kuri ir pieejami koncertzāles "Lielais dzintars" kasē no 9. septembra.

Mūzikas vakara "Jam Session" sākums ir pulksten 19.30 ar LMMDV audzēkņu improvizāciju daļu. Savukārt no pulksten 20.00 līdz 21.00 norisināsies džeza mūzikas koncerts ar viesmākslinieku M.Kalniņu. "Jam Session" pavadošajā sastāvā muzicēs LMMDV skolotāji Deniss Paškevičs (saksofons), Mārtiņš Zālīte (kontrabass) un Andris Buiķis (bungas).

Pasākumu atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars".

Muzikālo pasākumu Jam Session organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle Lielais dzintars.

  Lielais dzintars logo