LAURAS POLENCES TIEŠSAISTES VIESLEKCIJA

Otrdien, 26. janvārī pulksten 17.30 notiks Lauras Polences tiešsaistes lekcija "Kā sākt un turpināt darboties ar brīvo improvizāciju".

Laura Polence ir latviešu dziedātāja un komponiste, no 2007. gada viņa dzīvo Amsterdamā, Nīderlandē. Viņas muzikālā pieredze, kas sākās ar latviešu tautas mūziku un divpadsmit gadiem akadēmiskās mūzikas studijām, tagad ir papildināta ar interesi par džeza mūziku, brīvo improvizāciju, Brazīlijas populāro mūziku, singer-songwriter stila kompozīcijām un teatrālām idejām.

Laura savā radošajā darbībā ir saņēmusi vairākus nozīmīgus apbalvojumus – labākā kompozīcija "Dutch Jazz Competition 2012", ar vokālo grupu "Latvian Voices" ieguvusi pirmo vietu un zelta medaļu Pasaules Koru Spēlēs 2012. gadā Sinsinati, ASV. 2020. gadā saņēmusi Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" par labāko albumu bērniem "Tautas Dziesmas".

No 2015. gada ir grupu "Snowapple", "How Town" un "Kaja Draksler Octet" dalībniece. Ar šīm grupām Laura ir izdevusi kopumā 8 albumus, apceļojusi visu Eiropu, ar "Snowapple" veiktas sešas koncerttūres Meksikā, viena – Brazīlijā, trīs tūres – ASV.

2019. gadā Laura izdeva savu pirmo soloalbumu "Side By Side". Šobrīd ir uzsākts darbs pie otrā studijas albuma.

Lauras Polences vieslekcijai iespējams pieslēgties Zoom platformā – saite un papildus informācija e-klasē.

Vieslekcija tiek organizēta ar Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu.

Liepājas Kultūras pārvalde