LMMDV aicina Kurzemes Mākslas skolu administrāciju uz tiešsaistes diskusiju

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) sadarbībā ar Latvijas Nacionālo Kultūras centru ceturtdien, 11. februārī, Zoom tiešsaistes platformā aicina Kurzemes Mākslas skolu administrācijas pārstāvjus piedalīties sanāksmē par mācību procesa aktualitātēm.

Tiešsaistes sanāksmē aicināti piedalīties pārstāvji no Grobiņas, Aizputes, Pāvilostas, Kuldīgas, Alsungas, Priekules, Kalētiem, Ventspils, Saldus, Kandavas, Ugāles un Liepājas. Diskusija tiek organizēta, lai administrācijas pārstāvji varētu pārrunāt aktualitātes profesionālās ievirzes izglītībā, attālinātā mācību procesa aktualitātes skolās un kopīgi diskutētu par sadarbības risinājumiem.

Seminārā piedalīsies LMMDV kā Kurzemes reģiona metodiskais centrs, kā arī Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvji.

Pieredzes apmaiņa ir nepieciešama, lai uzsāktu kopīgu sadarbību attālinātajā mācību procesa laikā un runātu par vīrusa Covid-19 laika attālinātā mācību procesa aktualitātēm, problēmsituācijām un to kopīgiem risinājumiem.

Nākamajos semināros pedagogu savstarpējā dalīšanās labās prakses piemēros dažādu mācību priekšmetu mācīšanā dos iespēju uzzināt citu izglītības iestāžu pieredzi, ko veiksmīgi izmantot arī savās nodarbībās.

Semināru vadīs Sanda Liepa-Vjakse, LMMDV Izglītības metodiķe Mākslas izglītības programmām.