LMMDV organizēs ""DigiMāMūDIENAS 2020""

PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" no 15. līdz 17. jūnijam organizē "DigiMāMūDIENAS 2020", kas norisināsies virtuāli, digitālā vidē ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas atbalstu.

LMMDV tradicionālās Dizaina Dienas šogad ir pārtapušas par Digitālajām Mākslas un Mūzikas Dienām jeb "DigiMāMūDIENAS 2020", kas turpina skolas iedibinātu tradīciju – mācību gada beigās celt gaismā skolas absolventu darbus, kā arī kuplināt šo pasākumu ar radošo nozaru profesionāļu līdzdalību un dažādiem iedvesmas pasākumiem.

Mēs vēlamies izmantot 2020. gada ierobežojošos apstākļus, lai mainītos uz augšu: turpināt labi iesākto skolas tradīciju digitālā vidē un papildināt šī pasākuma formātu ar mūzikas skolas absolventu veikumu. Visu skolas absolventu kvalifikācijas eksāmeni būs pieejami ikvienam īpaši izveidotā vietnē www.lmmdv.edu.lv/digimamudienas.
Ja esi mūsu skolas audzēknis, IZMANTO IESPĒJU IZCELTIES, un parādi labāko uz ko esi spējīgs vai apguvis LMMDV, jo tagad to redzēs vai dzirdēs ne tikai Liepājā vien!

Savukārt tiem, kas vēlas gūt iedvesmu vai uzzināt ko jaunu, būs iespēja sekot īpašam "PECHA KUCHA" pasākumam, kas šogad pirmo reizi notiks sadarbībā ar LMMDV un virtuāli pulcēs deviņus aizrautīgus runātājus, radošo industriju pārstāvjus, kas nepilnās septiņās minūtēs spēs saistoši paust viedokli par kādu aktuālu tēmu. Uzzini, kas sakāms māksliniekiem, mūziķiem dizaineriem! Virtuālā pasākuma sākums: 17. jūnijā, pulksten 17.00.
Papildu informācija par "PECHA KUCHA" un iespēju sekot pasākuma tiešraidei: www.lmmdv.edu.lv/digimamudienas IZMANTO IESPĒJU IEDVESMOTIES!

DigiMāMūDIENAS ir Liepājas pamanāmākais radošās jaunatnes festivāls digitālā formātā, dodot iespēju izpausties ne tikai LMMDV audzēkņiem un pasniedzējiem, bet arī reflektantiem un digitāliem viesiem. Ikvienam, kurš ir radījis mākslas, mūzikas vai dizaina darbu, mēs dosim iespēju to parādīt pārējiem, nopublicējot šo darbu Facebook vai Instagram ar tēmturi #digimamu vai atsūtot to mums uz digimamu@lmmdv.edu.lv un mēs šos darbus nopublicēsim savā vietnē. IZMANTO IESPĒJU IZPAUSTIES!

Jaunā tīmekļa vietnes sadaļa šobrīd tiek papildināta ar absolventu darbiem un pilnvērtīgi būs izmantojama no 15. jūnija. Visi vietnē publicētie darbi, mūzikas ieskaņojumi vai radošās izpausmes būs brīvi pieejamas ikvienam gan Latvijā, gan ārvalstīs. Izmantojiet iespēju IZCELTIES, IEDVESMOTIES UN IZPAUSTIES!

Pasākums tiek īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas atbalstu.

Rīko:
Atbalsta: