DŽEZA MŪZIKAS KONCERTS UN IMPROVIZĀCIJAS KOPĀ AR VERONIKU CHICHI

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola otrdien, 31. oktobrī, koncertzāles "Lielais dzintars" 2. stāva publiskajā zonā pulksten 19.00 aicina uz tradicionālo Liepājas džeza mūzikas pasākumu Jam Session. Šajā reizē koncerta īpašais viesis būs Veronika ChiChi.

Veronika ChiChi ir viena no ievērojamākajām džeza vokālistēm Lietuvā, viņas mūziku caurstrāvo gan tradicionālā, gan mūsdienu džeza improvizācijas. Perfekts dvēselisks balss skanējums apvienojumā ar prasmīgām improvizācijām; apburoša džeza dāma ar mūsdienīgu pieskaņu. Lai vislabāk saprastu Veronikas mūziku, obligāti jānoklausās viņas debijas albums "Singer of a 1000 faces", jo tas izsaka par viņu.

Veronika studējusi Lietuvā un Vācijā, un kopš 2012. gada viņa ir bieži sastopama un džeza mūzikas skatuvēm visā pasaulē. Bez aktīvas darbības kopā ar savu kvartetu Veronika muzicē arī duetā ar savu vīru Dmitriju Golovanovu, dzied retro-svinga trio "The Ditties", darbojas uz laikmetīgās operas mūzikas skatuves un piedalās daudzos citos mūzikas projektos, uzstājoties Amerikā, Ķīnā, Krievijā un visā Eiropā.

"Singer of a 1000 faces" ir visīstākais džeza albums, kas parāda Veroniku kā pieredzējušu komponisti un spēcīgu kvarteta līderi. Sadarbojoties ar labākajiem Lietuvas un Igaunijas džeza mūziķiem, lielākā daļa dziesmu šajā albumā tapusi jau ar pirmo mēģinājumu. Drosme un rotaļīgums caurvij visu albumu. Pašas Veronikas kompozīcijas, džeza standarti un viņas brīnumainā balss aizkustinās ikviena klausītāja dvēseles stīgas.

Jam Session mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies uzaicinātais viesmākslinieks kopā ar pavadošo grupu. Pasākuma otrajā daļā pievienosies LMMDV Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi, izpildot brīvās improvizācijas. Muzikālo vakaru apmeklētājiem Jam Session laikā ir iespēja labāk iepazīt džeza mūziku, izglītoties šajā jomā un iepazīt Latvijā un Eiropā pazīstamus māksliniekus.

Mūziķu sastāvs:
- Veronika ChiChi, vokāls
- Andris Buiķis, bungas
- Deniss Paškevičs, saksofons
- Zanda Ciemite, klavieres
- Rustams Bagirovs, akordeons

Ieeja: bez maksas
Pasākuma norises vieta: Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars", 2. stāva publiskā zona
Pasākuma ilgums: 19.00–21.00 (~2 h)
Organizē: MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola sadarbībā ar biedrību "Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs"
Atbalsta: SIA "Lielais dzintars", Valsts Kultūrkapitāla fonds

Papildus informācija: https://www.facebook.com/jamsessionliepaja


Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs Lielais dzintars VKKF-logo