GUNTARA FREIBERGA MEISTARKLASE SITAMINSTRUMENTU SPĒLĒ

2023. gada 11. decembrī no pulksten 10.00 līdz 16.00 MIKC LMMDV Melngaiļa koncertzālē, Ausekļa ielā 11/15 notiks Guntara Freiberga meistarklase sitaminstrumentu spēlē.

Guntars Freibergs mācījies Maskavas Centrālajā mūzikas skolā, Marka Pekarska klasē. No 2007. līdz 2011. gadam studējis Strasbūras Mūzikas konservatorijā.

2014. gadā ieguvis maģistra grādu Lincas Antona Bruknera Universitātē, meistarību spodrinājis arī Briseles Karaliskajā Mūzikas konservatorijā. Mūziķis piedalījies meistarklasēs pie vadošajiem sitaminstrumentu spēles meistariem un pedagogiem – Keiko Abes, Momoko Kamijas, Bogdana Bacanu, Pētera Sadlo, kā arī papildinājies Zalcburgas Mocarta vasaras akadēmijā un Villakrozes akadēmijā Francijā.

2012. gadā Guntars ieguvis 2. vietu prestižajā Zalcburgas Marimbas konkursā un 2011. gadā – Grand Prix sitaminstrumentu konkursā Fermo, Itālijā. Kā solists uzstājies ar orķestriem Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Vācijā, Bulgārijā un Čehijā. Saņēmis "Lielo Mūzikas balvu 2022" kategorijā "Par izcilu sniegumu gada garumā". 

Pieteikuma anketa: Google forms
Pieteikšanās meistarklasei līdz 6. decembrim pulksten 14.00.
Meistarklasē piedalās MIKC LMMDV audzēkņi.
MIKC LMMDV audzēkņiem un pedagogiem dalība meistarklasē ir bez maksas, citiem interesentiem dalības maksa 20,00 eiro.
Piedaloties meistarklasē, pedagogiem tiks izsniegtas apliecības par profesionālo pilnveidi.
Pēc pieteikuma apstrādes, saņemsiet rēķinu un dienas plānu uz pieteikumā norādīto e-pastu. Pieteikumi tiks apstrādāti 7. decembrī.

VKKF-logo VKKF-logo