"Erasmus dienas" ietvaros notiks preses konference

"Erasmus dienas" ietvaros 14. oktobrī pulksten 13.00 pēc Latvijas laika notiks preses konference platformā Zoom, lai informētu par projekta "Art@Heart – Social Handcraft Experience" aktivitātēm. PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) kā viens no projekta partneriem informēs par saviem plānotajiem uzdevumiem un sasniedzamiem rezultātiem.

Preses konferenci organizē programmas Erasmus+ projekta "Art@Heart – Social Handcraft Experience" līguma Nr. 2020-1-IT02-KA227-ADU-095157 vadošais partneris Associazione Atelier Degli Artigianelli (Florence, Itālija). Konferencē piedalīsies projekta partneri LAO Le Arti Orafe (Itālija), Fondazione Spazio Reale (Itālija), Escuela de Arte 3 (Spānija), kā arī LMMDV.

Projekta galvenais mērķis ir uzlabot prasmju un kompetenču pilnveidi, kas stiprina radošumu, veicina kvalitāti un inovācijas, un atbalsta dalībnieku radošo potenciālu, veicinot kultūras un radošo nozaru noturību. Rezultātā tiks attīstītas dalībnieku profesionālās prasmes, kas veicina efektīvāku iesaisti darba tirgū.

LMMDV projekta ietvaros īstenos praktisko meistarklasi par ētisku un ilgtspējīgu rotu dizainu, izmantojot ilgtspējīgus un otrreiz izmantojamus materiālus – ādu un metālu. Meistarklasei iespējams pieteikties, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu, kas pieejama: Google forms

Meistarklase paredzēta 10 dalībniekiem vecumā no 18 gadiem. Tajā būs iespēja piedalīties dalībniekiem, kurus skārusi vīrusa Covid-19 ietekmē izraisītā krīze radošajās jomās. Meistarklase tiks īstenota 40 dienu garumā 2022. gada martā un aprīlī, un 40 dienas 2022. gada oktobrī un novembrī. Dalībnieki apgūs teorētiskos pamatus, kā arī realizēs iecerētās idejas materiālā un materiālu kombinācijās. Praktisko darbību nodrošinās LMMDV Produktu dizaina (izglītības programma Metāla izstrādājumu dizains) un Modes aksesuāru dizains (izglītības programma Ādas izstrādājumu dizains) modulāro programmu pedagogi. 2022. gada decembrī plānots organizēt publiski pieejamu izstādi un nodrošināt darbu pieejamību plašākai sabiedrība digitālās platformās.

Visiem interesentiem preses konferencei būs iespējams pieslēgties Zoom platformā

Konferences programma