DŽONA MAKKENNAS TIEŠSAISTES MEISTARKLASE

Otrdien pulksten 18.20 notiks amerikāņu saksofonista Džona Makkenas (John McKenna) tiešsaistes meistarklase "Improvizācija, radošums un rezonējošas struktūras", kurā piedalīties aicināti PIKC LMMDV mūzikas izglītību programmu pedagogi un audzēkņi.

Džons Makkena ir saksofonists, komponists, pedagogs ar vairāk nekā 20 gadu profesionālu pieredzi uzstāšanās un pedagoģijā Ņujorkā, Jaunanglijas apgabalā un ārpus tās. Spēlējis "Village Vanguard" naktsklubā Ņujorkā kopā ar Džo Lovano grupu Celebrating Sinatra. Apceļojis Eiropu un ASV kopā ar šo grupu spēlējot koncertus lielākajos džeza festivālos, tostarp Montrē (Francijā), Turīnā (Itālijā), Pori (Somijā), Stambulas Džeza festivālā, Kendija centrā Vašingtonā un "Orchestra Hall" Čikāgā. Viņš ir ierakstījis daudzus albumus, tostarp "Larry Goldings Big Stuff" (Warner Bros.), kuros piedalījās arī Bils Stjuarts, Kurts Rozenvinkls un Idriss Muhameds. Džons uzstājies un koncertējis kopā ar Tootie Heath, Red Rodney un Mullgrew Miller grupām.

Vairāk informācijas par meistarklases vadītāju (angļu val.):
PDF fails

Meistarklase notiks Zoom platformā. Hipersaite tiks nosūtīta pedagogiem un audzēkņiem e-klasē. Meistarklases aptuvenais norises ilgums 60 minūtes.

Jautājumu gadījumā sazināties ar pasākuma kontaktpersonu Aneti Verbicku, e-pasts: anete.verbicka@lmmdv.edu.lv
vai
metodiķi mūzikas izglītības programmām Kristīni Varažinsku, e-pasts: kristine.varazinska@lmmdv.edu.lv