LMMDV Džeza nedēļa 2020

Laika posmā no 31. augusta līdz 4. septembrim LMMDV noritēja nu jau tradicionālā Džeza nedēļa. To pavadīja dažādas meistarklases un noslēguma koncerts koncertzāles "Lielais dzintars" telpās.

Šogad meistarklases vadīja saksofonists Deniss Paškevičs un viesmākslinieks Sīms Aimla (Siim Aimla) no Igaunijas.

Džeza mūzikas nedēļa tiek organizēta ar Liepājas kultūras pārvaldes atbalstu. Nedēļas garumā tika rīkotas meistarklases, kā arī notika darbs skaņu ieraksta studijā. Meistarklasēs Liepājas bigbenda un "Young Lions Beat Band" dalībniekiem bija iespēja attīstīt ansambļa spēles un improvizācijas tehniku, džeza mūzikas valodu, mūsdienu džeza mūzikas tendences, apgūt stilistiku, kā arī nedēļas garumā notika jaunu aranžējumu un kompozīciju iestudēšana un jauna materiāla sagatavošana audioierakstam.  Meistarklašu ietvarā tās dalībniekiem bija iespēja smelties zināšanas un prasmes džeza mūzikā un iegūt pieredzi no augsta līmeņa māksliniekiem.

Meistarklases tika organizētas LMMDV telpās koncertzālē "Lielais dzintars", savukārt ieraksta sesija veikta LMMDV skaņu ierakstu studijā Ausekļa ielā 11/15. Noslēguma koncerts ar Liepājas bigbenda un "Young Lions Beat Band" dalībniekiem un meistarklašu vadītājiem notika koncertzāles "Lielais dzintars" Kamerzālē.