Mūsu skolas absolventu kvalifikācijas darbi

 


DigiMāMūDIENAS 2020

LMMDV tradicionālās Dizaina Dienas šogad ir pārtapušas par Digitālajām Mākslas un Mūzikas Dienām jeb DigiMāMūDIENAS 2020, kas turpina skolas iedibinātu tradīciju – mācību gada beigās celt gaismā skolas absolventu darbus, kā arī kuplināt šo pasākumu ar radošo nozaru profesionāļu līdzdalību un dažādiem iedvesmas pasākumiem. Mēs vēlamies izmantot 2020. gada ierobežojošos apstākļus, lai mainītos uz augšu: turpināt labi iesākto digitālā vidē un papildināt šī pasākuma formātu ar mūzikas skolas absolventu veikumu. Ja esi mūsu skolas audzēknis, IZMANTO IESPĒJU IZCELTIES, un parādi labāko uz ko esi spējīgs vai apguvis LMMDV, jo tagad to redzēs vai dzirdēs ne tikai Liepājā vien!

Savukārt tiem, kas vēlas gūt iedvesmu vai uzzināt ko jaunu, sekojiet īpašajam PECHA KUCHA vol. 34 - DigiMāMūDienas 2020 pasākumam, kas šogad pirmo reizi notiks sadarbībā ar LMMDV un virtuāli pulcēs 9 aizrautīgus runātājus, radošo industriju pārstāvjus, kas nepilnās 7 minūtēs spēs saistoši paust viedokli par kādu aktuālu tēmu. IZMANTO IESPĒJU IEDVESMOTIES!

DigiMāMūDIENAS ir Liepājas pamanāmākais radošās jaunatnes festivāls digitālā formātā, dodot iespēju izpausties ne tikai LMMDV audzēkņiem un pasniedzējiem, bet arī reflektantiem un digitāliem viesiem. IZMANTO IESPĒJU IZPAUSTIES!

Rīko:
Atbalsta:

PECHA KUCHA – PIRMOREIZ LMMDV!

PECHA KUCHA ir īsu lekciju formāts (nepilnās 7 minūtēs garas "20 sekundes x 20 attēli" prezentācijas jeb 20 x 20 formāts), kurā ar savu radošo darbību vai iedvesmas stāstiem dalās mākslinieki, dizaineri, arhitekti un citu radošo jomu pārstāvji. Tas ir pasaulē atzīts komunikācijas veids, kas dod iespēju kodolīgi paust savu viedokli par kādu aktuālu tēmu. Skatītājiem šī ir iespēja uzzināt par citu paveikto no viņiem pašiem, nevis no žurnālista vai kritiķa. Šogad, DigiMāMūDIENAS 2020 pasākumā PECHA KUCHA pirmo reizi norisināsies arī Liepājā, pulcējot 9 aizrautīgus runātājus. Seko līdzi un IZMANTO IESPĒJU IEDVESMOTIES!

Šis radošo prezentāciju vakars pirmo reizi notiks LMMDV DigiMāMūDienu ietvaros. Tajā ar saviem stāstiem dalīsies radošo industriju pārstāvji – jau pazīstami mūziķi, mākslinieki un dizaineri, kā arī 3 ļoti spilgti skolas absolventi. Pasākums noritēs sadarbībā ar PECHA KUCHA Rīga, šīs globālās kustības oficiālo pārstāvi Latvijā.

IZMANTO IESPĒJU IZPAUSTIES!

DigiMāMūDIENAS 2020 ir Liepājas pamanāmākais radošās jaunatnes festivāls digitālā formātā, dodot iespēju izpausties ne tikai LMMDV audzēkņiem un pasniedzējiem, bet arī reflektantiem un digitāliem viesiem.

Ievieto Facebook vai Instagram savu Darbu, pievienojot tēmturi #digimamu vai atsūti savu Darbu uz digimamu@lmmdv.edu.lv un mēs to publicēsim.
IZMANTO IESPĒJU IZPAUSTIES!