Aicinām pieteikties vieslekcijai

Ar Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu 3. septembrī notiks vieslekcija, kuru vadīs Deniss Paškevičs & Sīms Aimla (Siim Aimla). Vieslekcija notiks tiešsaistē un klātienē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā 13. telpā, Radio ielā 8, Liepāja.

Sīms Aimla ir saksofonists, komponists, bigbenda vadītājs un viena no vadošajām jaunās paaudzes personībām Igaunijas džeza mūzikas jomā. Būdams lielisks saksofona spēlētājs, aranžētājs un G. Otsa mūzikas skolas pasniedzējs, viņš joprojām atrod enerģiju, lai piedalītos daudzos izaicinošos projektos. Sīms Aimla vada “"Estionian Dream Big Band" un Igaunijas policijas un robežsardzes bigbendu.

Deniss Paškevičs ir viens no Baltijas vadošajiem džeza mūziķiem un viens no retajiem šī reģiona māksliniekiem, kurš iekļauts Eiropas Džeza ģimenes kokā, kur minēts kā sava – unikālā stila, pamatlicējs Latvijā. Līdzšinējās karjeras laikā mūziķis guvis nozīmīgu starptautisku atzinību, kļūstot par piecu saksofonu zīmolu oficiālo mākslinieku un šobrīd pārstāvot četrus no tiem.

 

Dalības maksa:
dalības maksa tiešsaistē - 10 eiro
vienam pedagogam dalības maksa klātienē - 25 eiro
vienam audzēknim dalības maksa klātienē - 10 eiro
PIKC LMMDV pedagogiem un audzēkņiem vieslekcija bez maksas

 Džeza mūzikas nedēļa tiek organizēta ar Liepājas kultūras pārvaldes atbalstu.

Pieteikuma anketa: DOCX

Pieteikšanās vieslekcijai līdz 28. augustam.

Liepajas-kulturas-parvalde-logo