LMMDV dāvinājumā saņem dažāda izmēra ģeometriskas figūras

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) no uzņēmuma SIA "CNCart" dāvinājumā saņēmusi dažāda izmēra ģeometriskas figūras – kubus, cilindrus un lodes. Saņemtais dāvinājums palīdzēs uzlabot mācību procesu topošajiem mākslas izglītības programmu audzēkņiem.

Kopumā uzņēmums skolai uzdāvināja astoņus kubus, septiņus cilindrus un divas lodes. "Ņemot vērā, ka pats esmu šīs skolas absolvents, vēlējos sniegt atbalstu un dāvināt mācību procesam nepieciešamās ģeometriskās figūras. Ar lielu interesi ikdienā sekoju līdzi LMMDV aktualitātēm un modernizācijas procesiem, jo man kā absolventam ir svarīgi redzēt izglītības iestādes attīstību un progresu. Esmu lepns, ka profesionālās iemaņas esmu apguvis tieši šeit," stāsta uzņēmuma "CNCart" vadītājs Atis Ozols.

Uzņēmums iespēju robežās nodrošina arī prakses iespējas skolas audzēkņiem, un skolas pedagogi augsti vērtē šādu absolventu atsaucību un ieinteresētību. "Kvalitatīvas prakses iespējas vienmēr ikvienam audzēknim palīdz labāk saprast to, kāda ir izvēlētās kvalifikācijas specifika un ikdiena. Šādas iespējas palīdz labāk sagatavot topošos speciālistus," uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.

SIA "CNCart" ir Liepājas uzņēmums, kas izgatavo mēbeles pēc klientu vēlmēm, sadarbojoties ar Latvijā pazīstamiem dizaineriem, arhitektiem un būvniecības uzņēmumiem. Uzņēmums veic arī CNC frēzēšanu 2D, 3D, gravēšanu un dažādu sarežģītu kontūru griešanu.