AGNESES EGLIŅAS TIEŠSAISTES VIESLEKCIJAS

Aprīļa sākumā, divas ceturtdienas pēc kārtas, notiks Agneses Egliņas tiešsaistes lekcijas, kurās piedalīties aicināti PIKC LMMDV mūzikas izglītību programmu pedagogi un audzēkņi.

Pianiste Agnese Egliņa savās koncertprogrammās bieži iekļauj laikmetīgo mūziku un ir pirmatskaņojusi ap 60 jaundarbu. Agneses novērojums – komponisti aizvien meklē jaunus veidus kā pierakstīt savas muzikālās idejas, tādējādi bagātinot daudzveidīgos mūzikas pieraksta veidus.

Gan 20. gadsimtā, gan mūslaikos netrūkst spilgtu eksperimentu ar jauniem notācijas paņēmieniem. Ar daļu no tiem Agnese Egliņa piedāvā iepazīties savās lekcijās, cerībā, ka audzēkņiem un pedagogiem tās kalpos par iedrošinājumu atvērt kādu laikmetīgās mūzikas skaņdarbu un iepazīt citādu mūzikas pierakstu, atklāt, kādus slēptus skaņas resursus iespējams izvilināt no sava instrumenta.

Lekcijas notiks Zoom platformā. Hipersaite tiks nosūtīta pēc pieteikuma saņemšanas un tā apstrādes. Katras lekcijas aptuvenais norises ilgums 60 minūtes. Dalībnieku skaits lekcijā ir ierobežots.

Pieteikumu anketas:
8. aprīlī no pulksten 15.00 Google forms
15. aprīlī no pulksten 15.00 Google forms

Jautājumu gadījumā sazināties ar mūzikas izglītības programmu metodiķi Kristīni Varažinsku
(e-pasts: kristine.varazinska@lmmdv.edu.lv)