LMMDV bērnu skolas audzēkņi tiekas ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņiem un pedagogiem bija iespēja doties uz Rīgas pili un tikties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni. Šāda izdevība radās, jo bērnu mākslas skolas audzēkņi piedalījās Valsts prezidenta Ziemassvētku kartītes zīmēšanas konkursā.

Konkursā piedalījās LMMDV struktūrvienības Liepājas Bērnu mākslas skolas audzēkne Sofija Lapiņa ar darbu "Mana Latvija", Linda Valančauska ar darbu "Jūgenda smalkais sveiciens", Dilāra Abarta ar darbu "LV simtgades Ziemassvētki!" un Marsela Zemžāne ar darbu "Ziemassvētku miers virs Latvijas". Ziemassvētku kartītes zīmēšanas konkursam palīdzēja sagatavot skolotājas Agate Ķiģele-Ābele, Ieva Leismane, Kristīne Kupše un Dzintra Budovska.

"Diena bija iedvesmojoša un svētku sajūtu pilna. Pirms ciemošanās pie prezidenta apmeklējām svētku rotās saposto Doma laukumu. Iedvesmojoša bija arsenāla izstādes "Portrets Latvijā. 20. gadsimts. Sejas izteiksmes" apmeklējums, kam sekoja saviļņojošā tikšanās ar Valsts prezidentu, svinīgā uzruna un fotografēšanās. Prezidents vairākkārtēji pateicās Latvijas mākslas skolām par iesūtītajiem radošiem darbiņiem," stāsta Struktūrvienības vadītāja vietniece mākslas profesionālās ievirzes izglītības programmām Ieva Leismane.

Pēc katra skolas audzēkņa apsveikšanas un kopīgās fotografēšanās ar Valsts prezidentu, tika organizēta ekskursija pa Rīgas pils zālēm. Valsts prezidenta kanceleja šo konkursu rīkoja, lai sniegtu iespēju mākslas skolu audzēkņiem radoši izpausties, radot zīmējumu, kas tiks izmantots Valsts prezidenta 2018. gada Ziemassvētku kartītes dizainā, kā arī, lai veicinātu mākslas skolu audzēkņu interesi par Valsts prezidentu, viņa darbu un radītu paliekošas Latvijas vērtības un jaunrades darbus par godu Latvijas valsts simtgadei.