Aicinām apskatīt LMMDV bērnu mākslas skolas noslēguma darbu izstādi "START 2m"

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) Bērnu mākslas skolas profesionālās ievirzes izglītības programmu 20. maijā absolvēja 31 audzēknis. Audzēkņi savus noslēguma darbus prezentēja attālināti ZOOM platformā. Neskatoties uz grūtībām attālinātajā mācību procesā, darbi izdevušies lieliski un vērtējumi izcili.

Noslēguma darbi veidoti dažādās tehnikās un tematikā – ir gan pūķi, gan bioloģijas izpēte, gan stāsti par kaķiem, interesantas animācijas, ilustrētas grāmatiņas, bērnudārza koka zīme, somas, rotas un skaistas izlaiduma kleitas, kā arī citi lieliski darbi.

Noslēguma darbu izstādi "STARP 2 m" ir iespēja apskatīt Alejas ielas 18 pagalma logos no 21. maija līdz 10. jūnijam.

"Audzēkņu noslēguma darbi ir veikti ļoti augstā kvalitātē ar izcilu izpētes materiālu, darba procesa atspoguļojumu, un jauniešu drosmīgajām, iedvesmojošajām prezentācijām. Šajā sarežģītajā pandēmijas laikā varu uzteikt pedagogu profesionālo darbu. Audzēkņi apguvuši daudzas jaunas prasmes un zināšanas tālākām studijām. Priecē tas, ka lielākā daļa no šiem jauniešiem turpinās mācības Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā", stāsta LMMDV izglītības metodiķe Mākslas izglītības programmām Sanda Liepa-Vjakse.

Bērnu mākslas skolā jauno audzēkņu attālinātā uzņemšana noritēs no 24. maija līdz 6. jūnijam. Audzēkņus uzņem pēc 4. klases (pamatskolā). Iesniegums pieejams šeit: https://lmmdv.edu.lv/bernu-makslas-skola/page/iestajies) un viens bērna radošs darbiņš jebkurā tehnikā jānosūta uz e-pasta adresi: kristine.vizbule@lmmdv.edu.lv

Papildu informācija par izglītības programmām profesionālās ievirzes izglītības programmām atrodama LMMDV tīmekļa vietnē: https://lmmdv.edu.lv/bernu-makslas-skola/