LMMDV

MODES DIZAINS

Apģērbu dizaina pamati
Sniedz zināšanas par apģērbu dizainu, veido radošas prasmes darbā ar dažādiem šūšanas un rokdarbu materiāliem. Apgūst apģērba modes un stila pamatus. Veido prasmes darbā ar audumu un netradicionāliem materiāliem gatavu apģērbu pārmodelēšanā un dekorēšanā.
Iemāca izmantot vienkāršākos apģērba modelēšanas paņēmienus (modelēšana uz manekena). Iepazīt modes ilustrēšanas paņēmienus.
Foto pamati
Sekmē zināšanas par foto mākslu un veido prasmes fotografēšanā, apgūst darba metodes un paņēmienus, iemācās tos pielietot dažādu radošu uzdevumu veikšanā.
Rotas un aksesuāru veidošana
Apgūst zināšanas un prasmes, apģērbu aksesuāru un rotu izgatavošanai. Iegūst praktiskas iemaņas par dažādiem materiāliem un furnitūrām, to pielietošanu. Attīsta radošo domāšanu.
Tēlu veidošanas pamati
Pilnveido izglītojamo izpratni par dzīves vides kvalitātes nosacījumiem un iespējām tās uzlabošanai, veicina izglītojamo praktiskās rīcības un sociālās sadarbības prasmju attīstību, lai ikviens spētu patstāvīgi plānot un organizēt personības attīstību, radoši iesaistoties tehnoloģisko procesu realizēšanā.