Radošo darbu konkurss "Vienlīdzība"

Otrdien, 29. novembrī, "Koka Rīga" telpās norisinājās Labklājības ministrijas organizētā radošo darbu konkursa "Vienlīdzība" laureātu apbalvošanas ceremonija.

Bērnu mākslas skolas 5. klases audzēkne Jekaterina Šelkova tika uzaicināta apbalvošanas ceremoniju, kur saņēma goda rakstu kā viena no labākajiem starp 369 konkursa dalībniekiem. Konkursa mērķis bija aicināt jauniešus aizdomāties par to, kas veido iekļaujošu sabiedrību un mudināt saskatīt un izprast līdzās esošo cilvēku dažādību – viņu vērtību, tiesības uz laimi, cieņu un līdzvērtīgu dzīvi.

LMMDV Timotejs Rozentāls 3. kursa (Mūzikas vidusskola) audzēknis ieguva 1. vietu un skatītāju simpātijas, savukārt Jekaterinas konkursa gleznu personīgi saņēma dāvinājumā Ministrs Gatis Eglītis.

Rīgā mūsu konkursanti apmeklēja Latvijas Nacionālais mākslas muzeju un Mākslas akadēmiju. Skolu audzēkņu konkursa "Mūsu pasaule, mūsu nākotne" monētas 100 gades konkursa "Vērtības" laureātu darbi ir iekļauti vides objektā "Mūsu Saule" uz Nacionālā muzeja fasādes.

Paldies skolotājai Lainei Kinstlerei!