Bērnu mākslas skola aicina uz izstādes atklāšanu

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) struktūrvienības Liepājas Bērnu mākslas skola sestdien, 19. septembrī, pulksten 16.00 aicina uz audzēkņu mākslas darbu "Ieskats būvkultūras noslēpumos, plenērs, sveču darbnīca" atklāšanas pasākumu.

Svinīgais atklāšanas pasākums notiks Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē. Izstādē varēs vērot bērnu mākslas darbus, kas tapuši augusta pēdējā nedēļā – plenēra prakses laikā. Jaunie mākslinieki devās ārpus telpām, lai radoši zīmētu un gleznotu Liepājas parkos un skvēros, kā arī studēja arhitektūru un dabu pilsētā.

Lai nostiprinātu plenēra pieredzi, Bērnu mākslas skolas audzēkņi (no 11 līdz 14 gadu vecuma grupā) pedagogu Brigitas Pomerantes, Kristīnes Ulbertes un Laines Kinstleres vadībā zīmēja un gleznoja Liepājas Svētās Trīsvienības katedrāles ārējo veidolu un interjera elementus – durvis, greznos kokgrebumus, skulptūras un unikālās ērģeles.

Sadarbībā ar rakstnieci Sandru Vensko un mākslinieci Agnesi Rudzīti, projekta-performances "Vertikāle VI" ietvaros, tapa izstāde "Zvani, ziedi, mākoņi un mīlestība". Plenēra laikā tapušos darbus iespējams apskatīt katedrāles darba laikā. Uz izstādes atklāšanu aicināti mākslas darbu autori, viņu vecāki, radi un draugi, skolotāji un ikviens cits interesents.