Koncerts "Notici sev!"

Pavasarīgā 22. marta trešdienā E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skolā izskanēja XIII Kurzemes reģiona Mūzikas skolu vispārējo klavieru un klavieru klašu audzēkņu festivāls "Notici sev!", kurā piedalījās ap 40 audzēkņiem no 12 mūzikas skolām.

Mūsu skolu MIKC LMMDV pārstāvēja audzēknes: Sofija un Enija Poņemeckas, Justīne Ozola, Amanda un Emīlija Andriekus, Anastasija Pasternaka, Karina Vidiburska, Alise Kalašņikova.

Jaunās mūziķes sagatavoja sagatavoja pedagoģes: Ināra Trūba, Santa Jašina, Ina Arhipova, Viktorija Girsova-Lediņa, Zita Karlsone.

Pēc koncerta festivāla dalībnieki devās interesantā ekskursijā uz SIA "Klavins Piano", kur varēja klausīties aizraujošā stāstījumā par citādāku klavieru tapšanu un gūt pieredzi, spēlējot uz mākslinieka Dāvida Kļaviņa veidotā instrumenta. Skolotāji pēc pasākuma saņēma profesionālās pilnveides apliecības.

Paldies par sirsnīgo uzņemšanu un iespēju skaisti koncertēt! Paldies audzēkņiem par mīlestību muzicēt, pedagogiem par ieguldīto darbu, vecākiem par iesaistīšanos un sadarbību, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola par atbalstu!