Aicinām uz bezmaksas sagatavošanas kursiem mūzikā, mākslā un dizainā

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola uzsākusi bezmaksas sagatavošanas kursus topošajiem māksliniekiem un mūziķiem, lai ikviens interesents profesionālāk varētu sagatavoties iestājpārbaudījumiem.

Mākslas un dizaina jomā sagatavošanas kursi notiek katru trešdienu no pulksten 17.30, Alejas ielā (2. stāvā, 2. zīmētavā). Ja topošie audzēkņi izrādīs interesi apmeklēt kursus arī sestdienās, LMMDV nodrošinās šādu iespēju!

Iestājpārbaudījumi mākslā un dizainā notiks 27. jūnijā.

Savukārt mūzikā jomā kursi notiks 26. janvārī, 23. februārī, 30. martā, 27. aprīlī, 25. maijā un 25. jūnijā pulksten 13.00 koncertzāles "Lielais dzintars" skolas telpās (Radio ielā 8).

Iestājpārbaudījumi mūzikā notiks 26. un 27. jūnijā.

LMMDV ir vieta, kur satiekas mūzika, māksla un dizains! Tā ir vieta tiem, kas zina savu mērķi. Tā ir skola, kas sniedz izcilu iespēju mācīties moderni, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un saglabājot klasiskās un akadēmiskās vērtības. Skola, kas neierobežo, bet dod zināšanu pamatus un iemaņas personīgajai izaugsmei. Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola – iespēju skola iespēju pilsētā!

Pieteikties kursiem aizpildot šo formu:
Lūdzu, ievadiet drošības kodu: