Pirms koncertuzveduma "Māja, skurstenis un mēs" aicinām uz "Rotaļu pagalmu"

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola 24. oktobrī koncertzālē "Lielais dzintars" organizē koncertuzvedumu visai ģimenei "Māja, skurstenis un mēs". Pirms koncerta un ģenerālmēģinājuma ikviena mamma, tētis un bērns ir aicināts uz īpaši izveidotu "Rotaļu pagalmu", lai radoši darbotos un emocionāli sagatavotos koncertam.

Pirmais "Rotaļu pagalms" darbosies no pulksten 11.00, jo koncerta ģenerālmēģinājuma sākums ir 12.00, savukārt otrs "Rotaļu pagalms" gaidīs interesentus jau no pulksten 18.00, jo jau pēc stundas – 19.00 sāksies koncertuzvedums "Māja, skurstenis un mēs".

"Aicinām apmeklēt mūsu pagalmu koncertzāles otrajā stāvā, kur varēs krāsot, spēlēties, fotografēties un vienkārši sajust kopā būšanas prieku," stāsta koncertuzveduma mākslinieciskās idejas autors Ivars Pilips-Matisons.

LMMDV ir radusi iespēju uz koncertu uzaicināt 40 bērnus no Sociālās aprūpes centra un biedrības "Dižvanagi", lai bērni varētu sajust sirds siltumu un prieku.

Koncertuzvedumā varēs klausīties LMMDV zēnu kora sniegumu diriģentes Ilzes Balodes vadībā, kura ir arī pasākuma idejas autore. Ieceri palīdz īstenot Latvijā labi pazīstamais mūziķis Renārs Kaupers. Uzvedumā piedalīsies arī ritma grupa mūziķa, koncertuzveduma programmas aranžētāja, Jāņa Strazda vadībā un tautas deju kolektīvs "Banga" Kristīnes Kārkliņas vadībā. Pasākuma mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem. Tajā skanēs Renāra Kaupera dziesmas ar Ineses Zanderes tekstiem no albuma "Sasauc smieklus izklīdušus", kā arī citas populāras un jau iemīļotas bērnu dziesmas.

Kopā ar LMMDV Bērnu mākslas skolas audzēkņiem radītas dekorācijas un scenogrāfijas elementi, lai uz koncertzāles skatuves un "Rotaļu pagalmā" uzburtu mājas un ģimenes sajūtu. Koncertuzveduma "Māja, skurstenis un mēs" tapšanā līdzdarbojas arī LMMDV radošā komanda – Rasa Bugavičute-Pēce, Dace Dēliņa-Lipska, Kārlis Volkovskis, Evija Goluba, Irita Kalēja, Agate Ķiģele-Ābele, Laine Kinstlere, Ieva Leismane un Kristīne Vizbule.

Koncertuzvedumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Liepājas Kultūras pārvalde.