Aicinām uz "Jam Session" ar vijoļspēles virtuozu no Kanāriju salām Pablo Rodrigesu

Otrdien, 11. decembrī, pulksten 20.00 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā Civita Nova notiks kārtējais "Jam Session", kurā īpašais viesis šoreiz būs vijoļspēles virtuozs no Kanāriju salām Pablo Rodrigezs (Pablo Rodriguez). Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem viesiem.

Pablo Rodrigezs vijoļspēli sācis apgūt sešu gadu vecumā. Jau 12 gados īpaši sācis sevi pilnveidot flamenko, latin un folk mūzikas stilos. Uzstājies koncertzālēs Amsterdamā, Tenerifē, Madridē, sadarbojies ar mūziķiem Irēnu Alvaresu (Irene Alvarez), Hosē Manuelu Leonu (Jose Manuel Leon), Gordanu Nikoliču (Gordan Nikolič), Horhi Pardo (Jorge Pardo) u.c.

Pašlaik Pablo ir mūziķis Nīderlandes Ziemeļu jūras stīgu kvartetā – jaunā inovatīvā projektā, kas ietver tādus mūzikas stilus kā džezu un folkmūziku.

Vijolnieks arī muzicē kopā ar kubiešu pianistu Humberto Riosu (Humberto Rios) – aizraujošs un fascinējošs duets, kuru izpildījumā apvienotas Kanāriju salu (Spānija) un Kubas folklora ar džeza mūziku.

Pēc "Jam Session" sekos brīvo improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts tajā piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars".

Pasākumā ieeja ir bez maksas.

Pasākuma foto