Koncertuzvedums visai ģimenei "Māja, skurstenis un mēs"

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola 24. oktobrī pulksten 19.00 koncertzāles "Lielais dzintars" Lielajā zālē aicināja uz īpašu un unikālu koncertuzvedumu visai ģimenei "Māja, skurstenis un mēs", kurā piedalījās Latvijā labi pazīstamais mūziķis Renārs Kaupers un LMMDV zēnu koris diriģentes Ilzes Balodes vadībā.

Koncertuzvedumā muzicēja arī ritma grupa mūziķa, koncertuzveduma programmas aranžētāja Jāņa Strazda vadībā un tautas deju kolektīvs "Banga" Kristīnes Kārkliņas vadībā. Koncertuzveduma mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem. Skanēja Renāra Kaupera dziesmas ar Ineses Zanderes tekstiem no albuma "Sasauc smieklus izklīdušus", kā arī citas populāras un jau iemīļotas bērnu dziesmas.

Kopā ar LMMDV Bērnu mākslas skolas audzēkņiem radītas dekorācijas un scenogrāfijas elementi, lai uz koncertzāles skatuves uzburtu mājas un ģimenes sajūtu. Notika dziedāšana, rotaļāšanās un dejošana, tādējādi radot reālistisku mājas, sētas un pagalma atmosfēru.

Vēl pirms uzveduma LMMDV direktore Inga Auziņa sacīja: "Uz skatuves varēs izbaudīt un piedzīvot kopā būšanas prieku, augot un mācoties dzīves gudrības. Lai satvertu skaistus mirkļus, tos paturētu un paglabātu."

Koncertuzveduma "Māja, skurstenis un mēs" tapšanā līdzdarbojas arī LMMDV radošā komanda - Ivars Pilips-Matisons, Rasa Bugavičute-Pēce, Dace Dēliņa-Lipska, Kārlis Volkovskis, Evija Goluba un Irita Kalēja.

Koncertuzvedumu atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonds un Liepājas Kultūras pārvalde.