"Jam Session" ar Zviedrijas džeza vokālisti Liselotti Ostblomu

Otrdien, 20. novembrī, pulksten 20.00 Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā Civita Nova notika kārtējais "Jam Session", kurā īpašais viesis šoreiz bija džeza vokāliste no Zviedrijas Liselotte Ostbloma (Liselotte Ostblom). Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un viesiem.

Vokāliste Liselotte Ostbloma ir viena no inovatīvākajām džeza dziedātājām un komponistēm Zviedrijā pēdējos gados. Uzstājusies džeza festivālos Stokholmā, Londonā un Ņujorkā. 2015. gadā izstādē "Nobel Creations" interpretējusi Nobela balvu mūzikā. Viņas debija "A Paintbrush Unfold", kuru Ņujorkā miksēja Grammy balvas ieguvējs Deivs Darlingtons (Dave Darlington), tika atskaņota Zviedrijas Nacionālajā Džeza radio un uzskatīta par labāko zviedru neo soul skaņdarbu 2017. "Jauna zvaigzne džeza zvaigznājā ir dzimusi" – tā par Liselotti raksta zviedru prese 2017. gadā.

Pēc "Jam Session" sekoja brīvo improvizāciju daļa, tāpēc ikviens bija laipni aicināts tajā piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlējās dziedāt, tad arī to varēja darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu bija aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, Valsts Kultūrkapitāla fonds un koncertzāle "Lielais dzintars".

Ieeja bez maksas.