"Jam Session" ar puertorikāņu džeza ģitāristu Nefu Irizarī

Otrdien, 9. oktobrī, pulksten 20.00 Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā Civita Nova notiks kārtējais "Jam Session", kurā īpašais viesis šoreiz būs puertorikāņu džeza ģitārists Nefs Irizarī (Neff Irizarry). Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem viesiem.

Mūziķis Nefs Irizarī spēlēs kopā ar LMMDV skolotājiem Jāni Ivuškānu (trompete), Rustamu Bagirovu (akordeons), Ati Andersonu (klavieres), Andri Buiķi (bungas) un Mārtiņu Zālīti (kontrabass). Muzikālu pārsteigumu ir sarūpējusi arī LMMDV pasniedzēja Evelīna Korehova (vokāls).

Somijā dzīvojošais puertorikāņu džeza ģitārists Nefs Irizarī savā spēlē apvieno funk, latin un modernā džeza stilus. Pēc pārcelšanās uz dzīvi Somijā, aktīvi muzicējis kopā ar tādiem mūziķiem kā Ediju Hendersonu (Eddie Henderson), Loniju Listonu Smitu (Lonnie Liston Smith), Džimiju Haslipu (Jimmy Haslip) no grupas Yellowjackets, Jolantu Gulbi Paškeviču, Denisu Paškeviču, Andreju Kondakovu un grupām AfroElements, Martin Fabricius Trio, Riga Groove Electro, Patrick Furu’s Jazz Strategy. Viņa kompozīcija "Despedidas" iekļauta Eiropas džeza izlasē "European Real Book", kurā apvienotas izcilākās džeza kompozīcijas kādas jebkad ir ierakstītas.

Nefs Irizarī kā pedagogs turpina iedvesmot jaunos mūziķus gan Skandināvijā, gan Baltijas valstīs, gan Krievijā.

Arī jaunajā "Jam Session" sezonā pēc koncertiem sekos brīvās improvizāciju daļa, tāpēc ikviens laipni aicināts piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Improvizācijas daļā aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars".

Pasākumā ieeja bez maksas.