Aicinām uz "Jam Session" ar komponistu un pianistu no Krievijas Konstantīnu Hazanoviču

Otrdien, 15. janvārī, pulksten 20.00 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā Civita Nova notiks šogad pirmais "Jam Session", kurā īpašais viesis šoreiz būs multiinstrumentālists, komponists un producents Konstantīns Hazanovičs. Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem viesiem.

K. Hazanovičs muzicē uz dažādiem instrumentiem jau no trīs gadu vecuma. Mūziķis Rostokas Mūzikas un teātra augstskolā (Vācijā) ir apguvis klarnetes spēli, paralēli muzicējot ar džeza mūziķiem Vācijā. Pēc skolas absolvēšanas K. Hazanovičs atgriezās dzimtenē un izlēma veidot savu džeza grupu, kura regulāri uzstājas Krievijas festivālos un Džeza Filharmonijā (Sanktpēterburgā) kopā ar tās direktoru Dāvidu Gološjokinu.

Šobrīd mūziķis kļuvis par profesionālu pianistu, dziedātāju un klarnetistu. K. Hazanovičs aktīvi iesaistās dažādu festivālu organizēšanā un producēšanā. 2014. gadā viņš uzsāka projektu "The Jazz In The City", kur līdz šim darbojas kā galvenais producents, apvienojot dažādus mūziķus vienā organizācijā.

Pēc "Jam Session" sekos brīvo improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts tajā piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika. Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars".

Pasākumā ieeja ir bez maksas.