LMMDV audzēkņi tiksies ar izcilo gleznotāju Ivaru Heinrihsonu

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas mākslas jomas audzēkņiem ceturtdien, 20. septembrī, notiks meistardarbnīca un tikšanās ar spožo neoekspresionisma pārstāvi latviešu mūsdienu glezniecībā Ivaru Heinrihsonu. Meistardarbnīcas ietvaros skolas pagalmā tiks atvests dzīvs zirgs.

Pulksten 14.00 skolas telpās Alejas ielā 18 būs tikšanās ar mākslinieku, Mākslas akadēmijas profesoru Ivaru Heinrihsonu, savukārt pulksten 14.30 skolas pagalmā plānota meistardarbnīca "Dzīvs zirgs – īstermiņa studijas".

"Latviešu gleznotājs Ivars Heinrihsons izceļas ar izsmalcinātu ahromātisku krāsu paleti, kur melna līnija vai laukums ir pamatu pamats - gan ekspresija, gan stabilitāte. Pretmetu izmantošana aptver visu Ivara Heinrihsona daiļradi - gan izmantotajā tēlu sistēmā, gan krāsu pielietojumā, gan otas žestā. Baltais un melnais, gaišais un tumšais, miers un kustība kā ieelpa un izelpa - viss ir pulsējošs un savstarpēji nomaina viens otru, savstarpēji pievelkas, savijas un atgrūžas," vēstīts mājas lapā www.makslaxogalerija.lv

LMMDV regulāri organizē Latvijas Mākslas akadēmijas mācību spēku un mākslinieku meistardarbnīcas vidusskolas audzēkņiem, lai būtu iespēja smelties idejas, iedvesmoties un paplašinātu audzēkņu redzes loku.

Ikdienā topošie mākslinieki pārsvarā strādā skolas gleznotavās, tāpēc strādāt kopā ar mūsdienu māksliniekiem ir liels izaicinājums.