Aicinām uz "Jam Session" ar džeza dziedātāju Ingu Bērziņu

Otrdien, 5. februārī, pulksten 20.00 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā Civita Nova notiks kārtējais "Jam Session", kurā īpašais viesis šoreiz būs džeza dziedātāja Inga Bērziņa. Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem viesiem.

Inga Bērziņa ir viena no izcilākajām mūsdienu Latvijas džeza dziedātājām ar bagātīgu koncertpieredzi. Izglītību ieguvusi Maskavas Gņesinu mūzikas pedagoģijas institūtā un meistarklasēs Eiropā un ASV. Piedalījusies neskaitāmās konferencēs kā džeza mūzikas pedagoģijas pētniece. Mācījusies pie amerikāņu Grammy nominētas džeza vokālistes Dženetas Lousones (Janet Lawson), pilnveidojusies Ņujorkas Universitātē džeza nodaļā (New School University Jazz department). I.Bērziņa koncertējusi Baltijas valstīs, Somijā, Norvēģijā, Polijā, Vācijā, Austrijā, Spānijā un ASV.

Kā jau vienmēr pēc "Jam Session" sekos brīvo improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts tajā piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars".

Pasākumā ieeja ir bez maksas.