Skolas absolvente Luīze Mihailova Budapeštā piedalās "EuroSkills 2018"

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) Interjera dizaina nodaļas absolvente Luīze Mihailova laika posmā no 26. līdz 28. septembrim piedalās jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2018, kas šogad notiek Budapeštā, Ungārijā.

EuroSkills ir starptautisks profesionālās meistarības konkurss jauniešiem, kas notiek katru otro gadu kādā no Eiropas valstīm un kurā pārstāvji demonstrē un salīdzina savas profesionālās prasmes un konkurētspēju ar citu valstu jauniešiem. Šogad konkursā piedalās aptuveni 600 jauno profesionāļu no 28 valstīm.

Pirmais EuroSkills konkurss notika 1998. gadā.

LMMDV absolventei Luīzei Mihailovai konkursam sagatavoties palīdzēja Interjera dizaina izglītības programmas pasniedzēja G.Poga, D.Lesiņa, G.Vērpe, R.Vīksna un citi skolas pedagogi.

Luīze Mihailova konkursā "Latviaskills 2017" ieguva 2. vietu Skatlogu dizainā un noformēšanā.

Vairāk par iepriekšējo gadu Latvijas komandas sasniegumiem starptautiskos jauno profesionāļu konkursos var atrast VIAA mājaslapas sadaļā SkillsLatvia.

Latvijas komandas dalību konkursā EuroSkills 2018 finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts projektā "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs".