LMMDV
Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola

Melngaiļskolas Bigbends

LMMDV

Melngaiļskolas Bigbends pastāv kopš 2013. gada septembra, kad to izveidoja trompetists un pedagogs Jānis Ivuškāns. Tajā muzicē 27 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas bērni un jaunieši vecumā no 13 līdz 24 gadiem. Lai arī kolektīvs ir salīdzinoši jauns, padarīts ir ļoti daudz. Pastāvēšanas laikā sagatavotas vairākas koncertu programmas, kurās ir pazīstami klasiskā džeza skaņdarbi, svings, popmūzika, mūzika no Disneja animācijas filmām, kā arī populāras Ziemassvētku dziesmas.

 

Līdz šim muzicēts kopā ar tādiem mūziķiem Uldi Marhilēviču, Ralfu Eilandu, Emīlu Balceri, Jāni Stībeli, Andri Ērgli, Agnesi Egliņu, Konstantinu Jemeljanovu (ASV), iegūta galvenā – skatītāju simpātiju balva LTV1 pozitīvo emociju šovā "Lai top!". Par kolektīva izaugsmi, aktīvu darbību un izciliem sasniegumiem starptautiskos konkursos bigbends saņēmis Liepājas Kultūras balvu 2015.

Bigbendam ir sava interneta vietne, kurā var atrast gan aktualitātes, gan visus panākumus, gan apskatīt galerijas un noklausīties video ierakstus: www.msbb.lv