Aicinām apmeklēt Liepājas bērnu veidoto izstādi "KAS. Visā Visumā"

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas struktūrvienībā Kungu ielā 21a, skolas zālē, laika posmā no 16. līdz 20. oktobrim būs skatāma izstāde "KAS. Visā Visumā?", kurā aplūkojamas Liepājas bērnu mākslas skolas audzēkņu gleznas, objekti, instalācijas un performances. Laikmetīgās mākslas nedēļas ietvaros varēs redzēt bērnu un pedagogu kopīgi veidotos darbus.

"Laipni aicināti visi interesenti piedalīties un piedzīvot, kas tad ir Visā Visumā?!", aicina LMMDV struktūrvienības vadītāja mākslas profesionālās ievirzes izglītības programmām Kristīne Vizbule.

Izstādē būs apskatāma arī pasniedzēju Kristīnes Kupšes un Laines Kinstleres gleznu cikls "Savas dzīves ceļš" ar interaktīvu ieskatīšanos "Patiesības spogulī", kā arī audzēkņu darbi.

Galvenais mākslas nedēļas pasākums ar mūziku un ballīti būs piektdien, 20. oktobrī plkst. 19.00. Laipni aicināti visi interesenti. Turklāt, lai iedvesmotu skolēnus ticēt saviem sapņiem, kā arī, lai iepazīstinātu ar savu radošo darbu procesu, skolā viesojās māksliniece Agnese Rudzīte.

"Māksliniece iepazīstināja ar sevi, ar savu radošo darba procesu. Stāstīja kas jādara, lai piepildītu savu izvirzīto mērķi. Mākslinieces sapnis bija ilustrēt grāmatu un nokļūt Japānā. Viņas abi sapņi piepildījās," par tikšanos ar mākslinieci stāsta Kristīne Vizbule.

Tikšanās laikā A.Rudzīte dalījās pieredzē par to, kā tapa grāmatas ilustrācijas, kā arī dalījās ar iedvesmojošu stāstu saistībā ar nokļūšanu Japānā. Skolēni radoši darbojās arī ar mākslinieces sagatavotām darba lapām.