LMMDV
JAUNUMI

LMMDV audzēkņiem 1. vieta īsfilmu konkursā "Tumša bilde 2017"

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi Rolands Gūtmanis un Raimonds Eņģelis ieguvuši 1. vietu īsfilmu konkursā "Tumša bilde 2017" skolēnu kategorijā (10.-12. kl.) par īsfilmu "Mamma".

Rolands Gūtmanis ir 3. kursa Multimediju dizaina izglītības programmas audzēknis un Raimonds Eņģelis mācās 4. kursa Metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmā.

Tā bija jauniešu pašiniciatīva šo filmu izveidot (režija, montāža) un pašiem iesniegt konkursā. Konkursā bija pieteiktas 30 filmas, tātad diezgan liela konkurence.

Darbus vērtēja speciāli izveidota konkursa žūrija, starp kuriem bija aktieris Artūrs Skrastiņš, režisors Andris Gauja, režisore Antra Cilinska, kino operators Aleksandrs Grebņevs un citi. 1. vietas ieguvēji balvā saņēma braucienu uz Briseli, Eiropas Parlamentu, un tikšanos ar Sandru Kalnieti.

"Apsveicama ir jauniešu uzņēmība, vēlme radīt šādus darbus jau ar savām apgūtajām profesionālajām prasmēm mūsu skolā, un gūt panākumus," uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.

Šogad jau 6. reizi Alberta koledža rīkoja Studentu un skolēnu īsfilmu festivālu "Tumša bilde", kurā jaunieši tika aicināti radoši un vizuāli izpausties, iesniedzot savas radītās īsfilmas. Festivāla mērķis ir atklāt jaunus talantus un motivēt jauniešus izpaust sevi filmu veidošanā.

Papildus informācija: tumsa-bilde.alberta-koledza.lv/