Panākumi flautas spēles konkursā "Sudraba flauta"

iepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) pūšaminstrumentu programmas audzēknes no 25. līdz 27. oktobrim ar panākumiem piedalījās II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursā "Sudraba flauta".

Konkursā uzstājās Agate Aniņa, Paula Oleksa, Roberta Plāciņa un Luīze Ernestsone. Audzēknes pavadīja profesionālās ievirzes izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēles skolotājas Agnese Buša un Kristīne Varažinska un flautistu koncertmeistare Līna Andrējeva.

Konkursā Paula Oleksa, kura startēja junioru grupā, ieguva 3. vietu. Kopumā šajā vecuma grupā startēja 21 jaunā flautiste. Luīze Ernestsone 31 audzēkņa konkurencē savā vecuma grupā ieguva 2. vietu, bet Agate Aniņa un Roberta Plāciņa saņēma diplomus.

Papildus konkursam, pedagoģes piedalījās arī profesionālās pilnveides kursos "Daudzveidīgas mācību metodes darbā ar mūzikas skolu mācību programmas Flautas spēle audzēkņiem".

Konkurss notika Rīgā, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā. Konkursa žūrijā darbojās Ula Čaplikaite (Lietuva), Aiva Elsiņa (Latvija/Itālija) un Guna Paula (Latvija).