LMMDV topošie dizaineri izstrādā Liepājas Katoļu skolas formas prototipu

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi sadarbībā ar Liepājas Katoļu pamatskolas audzēkņiem īsteno projektu, lai izgatavotu prototipi skolas formai. Projekts noslēgsies 22. decembrī ar prezentāciju LMMDV multifunkcionālajā zālē, kur apģērbus demonstrēs Liepājas Katoļu pamatskolas 8. klases skolnieces.

Skolas formas prototipus izgatavo LMMDV Apģērbu dizaina izglītības programmas 2.kursa audzēknes pasniedzējas Maritas Viļumsones vadībā sadarbībā ar Liepājas Katoļu pamatskolas 8. klasi un audzinātāju Antru Jakovlevu.

"Šī ir laba pieredze un arī izaicinājums topošajiem apģērbu dizaineriem, sadarbojoties ar konkrētu pasūtītāju un risinot sarežģītu tēmu "Skolas forma". Par kritērijiem kalpo ne tikai dizains un stils, bet arī tērpu funkcionalitāte un ergonomika, tāpēc bija ļoti svarīgi vispirms uzklausīt Liepājas Katoļu skolas audzēkņu viedokli par formas valkāšanas paradumiem un vēlmēm," par projektu stāsta LMMDV Apģērbu dizaina izglītības programmas vadītājs Normunds Vamzis.

LMMDV īsteno šo projektu, lai veicinātu sadarbību starp dažādām izglītības iestādēm un veicinātu izpratni par radošo industriju profesijām, kā arī veidotu pieredzi profesionālajā komunikācijā ar pasūtītāju.