LMMDV
JAUNUMI

Topošo stilistu darbi papildinās restorāna "Barons" interjeru

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas izglītības programmai Vizuālā tēla stilists izveidojusies veiksmīga sadarbība ar restorānu "Barons". Iecienītā Liepājas restorāna jauno interjeru papildinās topošo stilistu darbi, proti, atraktīvas foto sesijas - gleznas rimeiks, jeb mūsdienīga variācija par mākslas vēsturē labi zināmu gleznu tēmu.

Ekspozīcija "Variācijas" ir jaunu cilvēku subjektīvs skatījums un versija par pazīstamiem darbiem, piemēram, Vermēra "Meitene ar pērļu auskaru". Visi audzēkņu darbi tapuši Vizuālā tēla stilists izglītības programmas pedagogu vadībā un projektā iesaistītie dalībnieki atzīst, ka citēt kāda dižgara veikumu ir ārkārtīgi interesants un radošs process.

Izglītības programmas audzēkņi šobrīd uzsākuši gatavoties jaunam izaicinājumam, proti, praksei kino industrijā. Ar SIA "Pica Serviss" finansiālu atbalstu profesionālās kosmētikas iegādei, audzēkņu mācību uzdevumi ieguvuši lielāku profesionalitāti un plašāku tehnisko risinājumu amplitūdu.

Vizuālā tēla stilistu izglītības programmas vadītāja Dace Dēliņa- Lipska: "Mēs vēlamies audzēkņiem parādīt plašās stilista profesijas iespējas darboties gan ar privāto klientu, gan arī atverot durvis uz teātra un kino pasauli. Ar nepacietību gaidām praktizēšanās iespēju pie vienas no Latvijas simtgades filmām režisora Gata Šmita spēlfilmas 1906."