LMMDV
JAUNUMI

Radošās dienas mākslā un mūzikā konceptizstādes "ES BŪŠU...!" ietvaros

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola 13. un 14. martā konceptizstādes "ES BŪŠU...!" ietvaros organizēs radošās dienas mākslā un mūzikā. Interesentiem sagatavota daudzveidīga aktivitāšu programma, lai sniegtu pēc iespējas plašāku ieskatu skolas piedāvātajās izglītības programmās.

Radošo dienu mērķauditorija ir 8., 9. un 12. klašu audzēkņi. Abu dienu ietvaros skolēniem no pulksten 10.00 līdz 13.00 būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās (Alejas ielā 18) – Modes un stila darbnīcā, Termo apdrukas darbnīcā, sietspiedes darbnīcā, aksesuāru darbnīcā, foto darbnīcā, glezniecības darbnīcā, keramikas darbnīcā un izmēģināt jaunākās tehnoloģijas (3D printeri un CNC frēzi).

13. martā pulksten 15.00 Muzejā būs tikšanās ar mūsu skolas absolventu Valteru Krētaini, kurš savā diplomdarbā radīja inovatīvu projektu "Solis pa solim", kas ir speciāli radīta palīgierīce bērniem ar kustību traucējumiem. Valters saistībā ar šo darbu ieguva arī "Latvijas Lepnums 2017" titulu un Liepājā izvirzīts "Gada liepājnieks" balvai.

Diskusijās piedalīsies arī mūsu skolas apģērbu dizaina 4. kursa audzēkne Milana Felicija Semjonova, kura pastāstīs par savu pieredzi mūsu skolā, par saviem sasniegumiem un tālākiem dzīves mērķiem.

Savukārt Ausekļa ielā 11/15 no pulksten 11.00 līdz 12.00 būs tikšanās ar mūzikas nodaļu vadītājiem, bet no 12.00 līdz 13.00 norisināsies erudīcijas spēle "Pastaiga pa notīm". Turpinājumā sekos skaņu studijas prezentācijas pasākums un neliels ieskats skolas vēsturē un tradīcijās.

No pulksten 14.00 līdz 15.00 notiks koncertzāles "Lielais dzintars" apskate (Radio iela 8) un tikšanās ar skolas pasniedzējiem un absolventiem.

14. martā, pulksten 15.00 arī Muzejā būs tikšanās ar mūsu skolas absolventu Arti Dauginu, tagad Liepājas uzņēmuma "Blue Shock Race" līdzīpašnieks.

"Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola ir vieta, kur satiekas māksla un mūzika, tā ir vieta Tev, ja Tu zini savu mērķi. Šī ir skola, kas sniedz izcilu iespēju mācīties moderni, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un saglabājot klasiskās vērtības," uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.

Interesentiem pieteikšanās līdz 12. martam, rakstot e-pastā: nils.kuncitis@lmmdv.edu.lv

Konceptizstāde "ES BŪŠU...!" atvērta līdz 31. martam Liepājas muzejā un tās mērķis ir veicināt Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas atpazīstamību un iepazīstināt potenciālos audzēkņus ar skolas izglītības iespējām, kā arī apliecinātu skolas mūsdienīgumu, radošumu un profesionalitāti.