Pieteikšanās starptautiskai praksei Porto (Portugāle)

Erasmus+ projekta "Mācies, dari, audz!"* ietvaros diviem Multimediju, vienam Reklāmas dizaina, vienam Foto dizaina un diviem Metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas audzēkņiem ir iespēja doties divu nedēļu praksē uz Portugāli, Porto mākslas skolā (Escola Artística de Soares dos Reis) no 2018. gada 18. februāra līdz 2018. gada 3. martam, ieskaitot ceļā pavadītās dienas. Kopējais brauciena ilgums 14 dienas.

Prakses datumi var nedaudz mainīties, par precīzu norises laiku dalībnieki tiks savlaicīgi informēti. Audzēkņiem līdzi dosies pavadošā persona (pedagogs vai cits skolas darbinieks).

Lai pieteiktos dalībai praksē, jāaizpilda pieteikuma anketa un jāsagatavo Europass CV. Savu Europass CV variet izveidot šeit: europass.cedefop.europa.eu

Ja CV izveidošana sagādā grūtības, pēc padoma variet vērsties pie karjeras konsultanta Nila Kuncīša, rakstot e-pastā nils.kuncitis@lmmdv.edu.lv vai zvanot pa tālr. 29882813.

Pieteikuma anketas iespējams lejupielādēt šeit.

Aizpildīta, izdrukāta, parakstīta pieteikuma anketa un Europass CV jāiesniedz Alejas ielā 18, kancelejā Vinetai Mozei līdz 2018. gada 10. janvārim plkst. 12.00. Visas pieteikumus izskatīs stipendiju komisijas sēdē 18. janvārī. Atlasītie dalībnieki tiks informēti.

Dalībnieku atlases procesā ņems vērā izglītības programmu vadītāju un skolotāju ieteikumus, vidējo vērtējums mācībās, sasniegumus, pieteikumu (aizpildīts korekti, iesniegts laikā), motivācijas vēstuli (tās saturs), kvalitatīvu Europass CV, stipendiju komisijas ieteikumus.

Noslēgumā katrs projekta dalībnieks iegūs oficiālu apliecinājumu par dalību mācību praksē un pieredzes apmaiņā.

Vairāk informācijas pie projektu vadītājas Ingas Kuncītes inga.kuncite@lmmdv.edu.lv, tālr. 29604489.

* līguma Nr.2017-1-LV01-KA102-035248

līdzfinansē ES Erasmus+