LMMDV audzēkņu darbi starptautiskā juveliermākslas izstādē

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas četru audzēkņu pieci mākslas darbi ir nosūtīti eksponēšanai Eiropas Liceju Parlamenta (PLE) juveliermākslas izstādē, kura novembra sākumā atklās Madridē, Spānijā.

Izstādē katras PLE sadarbības skolas audzēkņi piedalās ar pieciem darbiem. No LMMDV izstādē būs eksponēti 2. kursa audzēknes Grētas Girvaites un Alekša Vētras, 3. kursa audzēknes Sabīnes Lapuķes un Raimonda Eņģeļa juvelierdarbi.

No Spānijas tālāk izstāde ceļos uz Grieķiju, Franciju, Beļģiju, Latviju, Itāliju, Portugāli, Lielbritāniju. Latvijā, Liepājā šī izstāde, ko organizē LMMDV, notiks jau 9. gadu pēc kārtas un tā tiks atklāta 25. martā koncertzālē "Lielais Dzintars".

"Paldies pedagogiem Andrim Garokalnam un Edijam Ābelim par ieguldījumu jauniešu profesionālajā izaugsmē," uzsver skolas direktore Inga Auziņa.

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola no 2001. gada aktīvi darbojas kā oficiāla partnerskola Eiropas Liceju Parlamenta (PLE) organizācijā, kas apvieno profesionālās mācību iestādes Eiropā, kurās realizē izglītības programmas juveliermākslā. LMMDV šajā organizācijā ir vienīgā no Latvijas un Baltijas valstīm.

Eiropas Liceju Parlamenta organizācija katru gadu organizē Ceļojošo juveliermākslas izstādi ar audzēkņu radītiem darbiem visās partnerskolās mācību gada laikā. Katrai skolai tiek dota iespēja piedalīties ar pieciem darbiem.

Audzēkņu darbu oficiālais pieteikums: PDF fails