Jaunie pianisti etīžu konkursā Saldū

Klavierspēles nodaļas audzēkņi 22. novembrī Saldus mūzikas skolā sekmīgi piedalījās 16. Jauno pianistu etīžu konkursā.

4. klases audzēkne Elza Marija Buša (sk.Anita Poļanska) ieguva I pakāpes diplomu, 5. klases audzēkne Melānija Trankale (sk.Inta Vaitkus) ieguva Atzinības rakstu, bet 4.klases audzēkne Viktorija Cehanova (sk.Ludmila Iļjina) Pateicību par piedalīšanos.

Divu žūriju sastāvā bija Latvijā atzīti mūziķi un pedagogi. Skolotāja Anita Poļanska, kura regulāri ar saviem audzēkņiem piedalījusies etīžu konkursā un otro reizi darbojās žūrijas sastāvā, vērojusi kā konkurss šo 16 gadu laikā pilnveidojies - audzis gan konkursa dalībnieku skaits, gan arī konkursantu snieguma kvalitāte.

Konkurss līdztekus notika divās zālēs, jo bija pieteikušies vairāk kā septiņdesmit dalībnieku no daudzām Latvijas mūzikas skolām. Prieks, ka mūsu skolas audzēknes lielajā konkurencē parādīja profesionālu, stabilu sniegumu un ieguva labus rezultātus.