Būtiskākie aspekti koncertmeistara darbā

Latvijas simfoniskās mūzikas biedrība mūsu skolas pasniedzējiem organizēja meistarkursus J.Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā "Būtiskākie aspekti koncertmeistara darbā".

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas skolotāji, koncertmeistari, bērnu mūzikas skolas klavierspēles skolotāji (L.Elere, N.Kalniņš, L.Andrejeva, L.Kozlovska, S.Jašina, I.Arhipova, A.Poļanska, Z.Ķerve, L.Iļjina, I.Trūba, T.Volinska, L.Kozlovska, R.Sviriņa, S.Pāvelsone) skolēnu brīvlaika nedēļā izglītojas pie izcilā krievu pianista un Pētera Čaikovska Maskavas konservatorijas koncertmeistaru klases profesora Igora Kotļarevska.

"Kursos gūstam gan vērtīgas atziņas, gan "baudu ausij"! Meistarklases, kurās vārdus apstiprina izcils pianisms un fantastiskas paraug demonstrācijas, nopelniem bagātā I.Kotļarevska izpildījumā!", atzīst L.Elere