LMMDV
JAUNUMI

Konceptizstādes "ES BŪŠU...!" ietvaros iepazīstināsim ar mūzikas izglītības iespējām

Lai iepazīstinātu ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas plašajām iespējām kvalitatīvi apgūt muzikālo izglītību, konceptizstādes "ES BŪŠU...!" ietvaros Liepājas muzejā notiks vairāki tematiski muzikāli pasākumi.

Pirmais muzikālais pasākums jau 10. martā pulksten 14.00, un tas būs veltīts stīgu instrumentu un ģitārspēles prezentēšanai. Ikviens interesents laipni aicināts piedalīties pasākumā, kurā par stīgu instrumentu spēli stāstīs LMMDV Stīgu instrumentu spēles izglītības programmas vadītāja Dita Barona un Ģitāras spēles izglītības programmas vadītājs Māris Kupčs.

15. martā pulksten 18.00 interesenti varēs iepazīt ar Mūzikas (populārās un džeza), kā arī Diriģēšanas izglītības programmu piedāvājumu. Pasākumā piedalīsies LMMDV pasniedzēji - Mūzikas (populārās un džeza) izglītības programmas vadītājs Rustams Bagirovs un Diriģēšanas izglītības programmas vadītājs Andris Kontauts.

22. martā pulksten 18.00 interesenti tiks iepazīstināti ar pūšaminstrumentu un sitaminstrumenti spēli, pasākumā piedalīsies LMMDV Pūšaminstrumentu spēles izglītības programmas vadītājs Reinis Lapa un Sitaminstrumentu spēles izglītības programmas vadītājs Toms Jansons.

Noslēdzošais pasākums notiks 29. martā pulksten 18.00, un tas būs veltīts taustiņinstrumentu, akordeona un vokālistu izglītības programmām. Pasākumā piedalīsies LMMDV Taustiņinstrumentu spēles izglītības programmas vadītāja Līga Elere un Vokālās mūzikas izglītības programmas vadītāja Mārīte Lazdāne.

Jau informējām, ka martā Liepājas muzejā notiek konceptizstāde "ES BŪŠU...!", lai veicinātu Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas atpazīstamību un iepazīstinātu potenciālos audzēkņus ar skolas izglītības iespējām, kā arī apliecinātu skolas mūsdienīgumu, radošumu un profesionalitāti.

Izstādē un muzikālajos pasākumos īpaši gaidīti 8., 9., un 12.klašu audzēkņi!