Latvijas mūzikas vidusskolu klavierspēles festivāls

Jelgavā, 24. novembrī notika ikgadējais visu Latvijas mūzikas vidusskolu klavierspēles audzēkņu festivāls, kurā piedalījās arī LMMDV audzēkņi.

Festivālu rīkoja Latvijas klavierspēles skolotāju asociācija kopā ar Jelgavas mūzikas vidusskolu. Pasākuma nosaukums - "Tautas dziesma, deja klaviermūzikā". Dalībnieku skaits - 34.

Mūsu skolu pārstāvēja I kursa audzēkne Deizija Eičina un II kursa audzēknis Pols Bernards Bernots. Jāuzteic mūsu audzēkņu ļoti veiksmīgais, muzikāli interesantais sniegums, ko ar atzinīgiem vārdiem atzīmēja arī prof. J.Kalnciems un daudzi citi mūzikas skolu pasniedzēji.

Ņemot vērā, ka festivāls notika vienā laikā ar E.Melngaiļa mūzikas skolas jubileju, varam droši teikt - audzēkņi ar savu muzikāli spilgto sniegumu sagādāja skaistu dāvanu skolai.